Buffon padit revistën italiane për foton që çmendi internetin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:52 23-07-2017 Buffon padit revistën italiane për foton që çmendi internetin

Çifti Gianluigi Buffon dhe Ilaria D'Amico nuk janë aspak të kënaqur me publikimin e fotografive nga pushimet e tyre si dhe ngjyrimin që iu dha veçanërisht njërës prej fotove nga revista italiane “Chi”.

Alfonso Signorini, kryeredaktor i revistës, tashmë duhet të përballet në gjyq për fotografinë ku duket sikur Illaria po i bën seks oral Buffonit.

Ata thonë se do mbrojnë imazhin e familjes së tyre, imazh që është shtrembëruar nga revista italiane “Chi”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1209762096405
array(1) { ["section"]=> string(67) "buffon-padit-revisten-italiane-per-foton-qe-cmendi-internetin-87096" }