Bujar Nishani ka sot ditëlindjen, uron veten në një mënyrë tejet pikante

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:30 29-09-2017 Bujar Nishani ka sot ditëlindjen, uron veten në një mënyrë tejet pikante

Ish-presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani feston sot ditëlindjen.

Mënyra që ai zgjedh për të uruar veten  është mjaft origjinale dhe tërësish ndryshe nga ç'jemi mësuar ta lexojmë në kohën kur mbante postin e kreut të shtetit. Nëpërmjet një statusi në facebook shkruan:

“E theva dhe 50-tën, sot 51, pak më i ri”.

 Shkrimit i bashkëngjit edhe një foto të tij para disa vitesh.

aaaa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019495010375977
array(1) { ["section"]=> string(77) "bujar-nishani-ka-sot-ditelindjen-uron-veten-ne-nje-menyre-tejet-pikante-94141" }