Bujar Nishani shpall “Nderi i Kombit” Muhamet Malon

Publikuar tek: aktualitet, më 15:23 23-05-2017 Bujar Nishani shpall “Nderi i Kombit” Muhamet Malon

Kolonjari Muhamet Malo, ish sportist i njohur dhe një nga biznesmenët e parë me ardhjen e demokracisë, shpallet “Nderi i Kombit” pas vdekjes.

Lajmin e bën të ditur gazetari Ilir Kadia i cili thotë se e nderuar u ndje familja e tij por të nderuar u ndjenë, miqtë e shokët e tij nga gjithë trevat shqiptare!

“ Në foto vetëm një pjesë e vogël e miqve e shokëve, krenarë që e njohën, punuan e ndihmuan në veprën që la pas për Kombin”, shkruan Kadia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Konflikti për pronësinë, banorët përplasen me policinë, nuk lejojnë shëmbjen e murit (VIDEO)
Zbulimi i madh që ndryshon historinë, Ballkani është vendlindja e njerëzimit, jo Afrika »
Article Logic
Execution time: 0.010782957077026
array(1) { ["section"]=> string(55) "bujar-nishani-shpall-nderi-i-kombit-muhamet-malon-79682" }