Bukuroshet “ulin” tensionin Shqipëri-Serbi përpara 8 tetorit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:09 04-10-2015 Bukuroshet “ulin” tensionin Shqipëri-Serbi përpara 8 tetorit

Mediat dhe rrjetet sociale në Shqipëri dhe Serbi vlojnë disa ditë përpara ndeshjes së shumëpritur Shqipëri-Serbi, që do të luhet në Elbasan Arena, me deklarata të bëra nga përfaqësuesit e ekipeve respektive apo me fotot e publikuara nga tifozeritë.

Megjithatë, këtë situate të tensionuar tension janë munduar ta zbusin dy bukuroshet shqiptare dhe serbe që po marrin pjesë në eventin “Miss Turizmi” në Liban.

“Bukuria do të shpëtojë botën. Takimi me dy vajzave miss ka ndodhur gjatë konkurist Miss Turizmi në Liban”, shkruan Olti Curri ndërsa poston këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.097174167633057
array(1) { ["section"]=> string(64) "bukuroshet-ulin-tensionin-shqiperi-serbi-perpara-8-tetorit-22332" }