Bulevardi i blinduar nga policia, ceremoni martesore te Liqeni Artificial (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:58 16-02-2019 Bulevardi i blinduar nga policia, ceremoni martesore te Liqeni Artificial (FOTOT)

Teksa bulaveardi "Dëshmorët e Kombit" është blinduar nga forcat e policisë për shkak të protestës së opozitës e cila pritet të nisë në orën 11:00, tjetër atmosferë ka tek parku i Liqenit Artificial.

Atje është zhvilluar një ceremoni martesore dhe lajmin e ka bërë me dije vetë kryetari i Bashkisë Erion Veliaj.

"Sa ditë e bukur për celebrim buzë liqenit! Të trashegoheni Artila Morinaj & Albion Xhemali e paçi 100 përvjetore për dore në park si sot!", shkruan Veliaj, ndërsa ka ndarë edhe fotot nga ceremonia.  

tttttt.png

eeeeee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010673999786377
array(1) { ["section"]=> string(85) "bulevardi-i-blinduar-nga-policia-ceremoni-martesore-te-liqeni-artificial-fotot-152946" }