Bulqizë, arrestohen 3 persona për vjedhje

Publikuar tek: aktualitet, më 12:19 24-02-2015 Bulqizë, arrestohen 3 persona për vjedhje

Policia e Bulqizës ka arrestuar tre persona për vjedhje, dy prej tyre femra. Të arrestuarit janë shtetasit Miklovan Biraci, Amileda Ziza dhe Katerina Cenaj.

Tre të arrestuarit i kanë vjedhur shtetasit N.Hoxha një shumë parash prej 730 mijë lekë. Policia ka sekuestruar shumën e parave dhe ka shoqëruar të arrestuarit në komisariat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pr/ligji për policinë ushtarake, Koçi: Morrëm mendimin e New Xhersit. Noka: Mos gënjeni
Vlorë, pezullohet kryeinfermieri, abuzonte me detyrën »
Article Logic
Execution time: 0.01308798789978
array(1) { ["section"]=> string(45) "bulqize-arrestohen-3-persona-per-vjedhje-4286" }