Bum reagimesh për qeverinë e re, anëtari i PD ndryshon kah: Ju përshëndes nga vila, që më dhuroi Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:20 27-08-2017 Bum reagimesh për qeverinë e re, anëtari i PD ndryshon kah: Ju përshëndes nga vila, që më dhuroi Rama

Prezantimi i emrave që do të përbëjnë qeverinë e rë të kryeministrit Edi Rama, ka ngjallur reagime pa fund nga personalitete të politikës dhe jo vetëm.

Aktori i njohur i humorit, njëkohësisht anëtari i PD Juljan Deda nuk ka komentuar lidhur me kabinetin e ri qeveritar por ka përshëndetur me ironi duke thënë se po pushon në “vilën që i dhuroi Rama për shkak të kritikave që ka bërë ndaj Bashës”.

“Ju pershendes nga vila, qe me dhuroi Ed Rama per te gjitha statuset kritike ndaj Lul Bashes”.

cvbcvncvncvncvncvn.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074069499969482
array(1) { ["section"]=> string(104) "bum-reagimesh-per-qeverine-e-re-anetari-i-pd-ndryshon-kah-ju-pershendes-nga-vila-qe-me-dhuroi-rama-90337" }