“Buongiorno” Mirditë, sekuestrohen 15 kg drogë, 2 në pranga

Publikuar tek: aktualitet, më 10:40 13-11-2015 “Buongiorno” Mirditë, sekuestrohen 15 kg drogë, 2 në pranga Foto ilustruese

15 kilogram drogë e llojit Kanabis Sativa është sekuestruar ditën e sotme në Mirditë gjatë operacionit “Buongiorno” .

Policia e Shtetit ka vënë në pranga shtetasit, Albert Mikeli, Ded Mikeli dhe 2 të tjerë janë shpallur në kërkim përkatësisht Zef Gjikola e Algert Mikeli. Krahas drogës së gjetur janë sekuestruar mjete të tjera si 2 telefona e peshore të vogla. Materialet i janë dorëzuar prokurorië për hetim të mëtejshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhunonte të shoqen, arrestohet 30 vjeçari në Vlorë
Brown, akuzë para gazetarëve për megakorrupsion: 30 milionë euro kontrabandë cigaresh në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.011929988861084
array(1) { ["section"]=> string(61) "buongiorno-mirdite-sekuestrohen-15-kg-droge-2-ne-pranga-25319" }