Burgoset një burrë, var fëmijën nga dritarja e pallatit dhe e publikon në facebook, arsyeja do t’ju shokojë

Publikuar tek: bota, më 16:54 20-06-2017 Burgoset një burrë, var fëmijën nga dritarja e pallatit dhe e publikon në facebook, arsyeja do t’ju shokojë

Një gjykatë në Algjeri ka dënuar një burrë me dy vjet burg i cili nxori fëmijën e tij nga dritarja në mënyrë që të tërheqë "like" në Facebook.

Babai postoi një foto të tij teksa mban fëmijën nga një dritare në një ndërtesë të lartë ku shkruante, "1.000 pëlqen ose do ta lëshoj ".

Ai nxiti përdoruesit e tjerë të mediave sociale që të kërkonin arrestimin e tij për abuzimin e fëmijëve.

Mbi të rëndon akuzua e rrezikimit të sigurisë së fëmijës pas arrestimit të tij të dielën, deklaron policia.

Fakti  se ai e ka bërë këtë gjë për të marë disa like në facebook shokoi mbarë opinionin e gjerë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012953042984009
array(1) { ["section"]=> string(111) "burgoset-nje-burre-var-femijen-nga-dritarja-e-pallatit-dhe-e-publikon-ne-facebook-arsyeja-do-t-ju-shokoje-83197" }