Burri godet dhe plagos fëmijën e tij, bashkëshortja e denoncon në policinë e Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 09:37 23-07-2015 Burri godet dhe plagos fëmijën e tij, bashkëshortja e denoncon në policinë e Tiranës Foto ilustruese

Besim Balla, 30 vjeç është arrestuar në flagrancë nga policia pasi ka ushtruar dhunë ndaj fëmijës së tij të mitur.

Është bashkëshortja e 30-vjeçarit ajo që ka bërë kallëzimin në Policinë e Tiranës. D.S 21 vjeç, i ka treguar policisë se bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë fizike në mënyrë të vazhdueshme dhe i ka shkaktuar plagë në pjesë të ndryshme të trupit fëmijës së tyre.

Menjëherë është bërë arrestimi i babait 30 vjeçar i cili tashmë do të gjykohet në bazë të nenit 130/a të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen dy automjete në Lezhë, 6 të plagosur, 12 vjeçari në gjendje të rëndë
E rreh bashkëjetuesi, lëshohet menjëherë urdhër mbrojtje për 28 vjeçaren »
Article Logic
Execution time: 0.011476039886475
array(1) { ["section"]=> string(89) "burri-godet-dhe-plagos-femijen-e-tij-bashkeshortja-e-denoncon-ne-policine-e-tiranes-16815" }