Burri i kap të pasmet, Emina Cunmulaj SHERR me ndjekësit: Shqetësohu për tëndin se çfarë po kap…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:43 15-02-2018 Burri i kap të pasmet, Emina Cunmulaj SHERR me ndjekësit: Shqetësohu për tëndin se çfarë po kap…

Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Cunmulaj është kthyer në një personazh mjaft të përfolur mediatik. 

Modelja është duke marrë vëmendje të madhe jo vetëm për profesionin, por edhe për jetën luksoze që bën dhe për faktin se është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme u festua dita e të dashururave. Bashkëshorti i Eminës i kishte bërë një surprizë të bukur modeles, e cila nuk hezitoi aspak ta shpërndante dhe për ndjekësit e saj.

Gjithashtu Emina postoi një foto ku bashkëshorti i kap të pasmet, me nënshkrimin “Përgjithmonë Shën Valentini im” .

Kjo foto solli shumë reagime nga ndjekësit e saj, ku disa prej tyre nuk ishin aspak pozitive. Disa e gjykonin se ishte jashtë natyrës së saj ky veprim, dhe disa të tjerë për faktin se është e dobët në peshë.

Por menjëherë ka reaguar modelja shqiptare e cila me një ton të ashpër i është kthyer njërës prej komentuesve: “Paske rënë në hall e shkreta ti se nuk ka çfarë të kapë burri im. Do isha më e shqetësuar për tëndin dhe çfarë po kap ai, dhe lër timin të shijojë prapanicën time të vogël që ai e dashuron…Zhduku”.

 

82012-640-0-5a855632657e2.png

Screenshot_7.jpg

 

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090820789337158
array(1) { ["section"]=> string(96) "burri-i-kap-te-pasmet-emina-cunmulaj-sherr-me-ndjekesit-shqetesohu-tendin-se-cfare-po-kap-110352" }