Burri i Nora Istrefit e provon edhe njëherë, publikon një tjetër këngë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:51 09-07-2016

Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha e provon edhe njëherë me tregun e muzikës.

Roberti sapo ka publikuar këngën e dytë brenda muajit. Ajo titullohet “Qysh po lojna” dhe në klip ka si protagoniste një bjonde kaçurrelse .

A ia ka qëlluar këtë herë Roberti? Po ju lemë ta gjykoni vetë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21459698677063
array(1) { ["section"]=> string(81) "burri-i-nora-istrefit-e-provon-edhe-njehere-publikon-nje-tjeter-kenge-video-46061" }