‘Burri më i mirë nga të gjithë', Bleona Qerreti dedikim të veçantë për kryeministrin Haradinaj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:29 23-04-2019 ‘Burri më i mirë nga të gjithë', Bleona Qerreti dedikim të veçantë për kryeministrin Haradinaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona dhe kryeministri i Kosovës Haradinaj ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘ Në kurthin e Piter Pan’.

Nga takimi me kryeministrin dhe bashkëshorten e tij, u zbulua se Bleona dhe Anita kanë qenë mikesha.

Pak orë më parë  Bleona ka publikuar një foto me çiftin dhe një mesazh shumë të veçantë për kryeministrin dhe Anitën.

‘Ajo është mikja ime më e mire nga shkolla (Akademia e Arteve) dhe ai është burri më i mirë nga të gjithë, një forcë që duhet marrë parasysh’, shkruan këngëtarja.

-640-0-5cbf52c44c763.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019105911254883
array(1) { ["section"]=> string(98) "burri-me-i-mire-nga-te-gjithe-bleona-qerreti-dedikim-te-vecante-per-kryeministrin-haradinaj-161588" }