Burri ngacmon seksualisht vajzën 7 vjeçare, policia publikon videon për ta identifikuar

Publikuar tek: bota, më 19:03 08-08-2015

Policia ka publikuar viden e një personi që besohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të vogël 7 vjeç që ishte duke luajtur në hollin e një restoranti.

Incidenti ndodhi në një degë të Whataburger në Texas. Nëna e vajzës ishte duke mbajtur radhën për të paguar, kur vajza vrapoi tek ajo, dhe tha se një burrë i kishte future duart ndërmjet këmbëve nën rrobat e saj.

Nga video që është vënë në dispozicion nga restoranti, shihet burri që e sheh fëmijën jashtë restorantit. Më pas ai hyn brenda, dhe kur sheh se ajo ishte duke luajtur vetëm e sulmon. Burri largohet menjëherë nga dera kryesore.

Ai kishte vendosur një kapele basketbolli, pantallona jeshile dhe një Tshirt. I dyshuari i kësaj ngjarje, nuk është gjetur akoma.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010841131210327
array(1) { ["section"]=> string(92) "burri-ngacmon-seksualisht-vajzen-7-vjecare-policia-publikon-videon-per-ta-identifikuar-18019" }