Burri rreh vazhdimisht gruan në prezencë të fëmijëve, 29-vjeçarja tenton të presë damarët e dorës e të pijë fostoksinë (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:05 27-01-2017 Burri rreh vazhdimisht gruan në prezencë të fëmijëve, 29-vjeçarja tenton të presë damarët e dorës e të pijë fostoksinë (Emri) foto ilustruese

Një 43-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia e Fierit pas denoncimit nga bashkëshortja se ka ushtruar dhunë mbi të në prani të fëmijëve.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi:

-Arti Baka, 43 vjeç, banues në Levan, Fier.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi bashkëshortja e tij shtetasja F.B, 29 vjeçe, kallëzon se bashkëshorti i saj në mënyrë të vazhdueshme ushtron dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj në prezencë të fëmijëve dhe në disa raste ka tentuar të presë damarët e dorës e të pijë fotoksinë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale "Shkaktimi i vetëvrasjes i mbetur në tentativë" dhe "Dhunë në familje".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i rëndë në Gjirokastër, plagoset në kokë një person, niset me urgjencë drejt spitalit
RAPORTI I IDRA-s: Policia e Shtetit institucioni më i besueshëm i shqiptarëve, lë pas Presidentin, Qeverinë, Parlamentin e Gjyqësorin »
Article Logic
Execution time: 0.011133193969727
array(1) { ["section"]=> string(128) "burri-rreh-vazhdimisht-gruan-ne-prezence-te-femijeve-29-vjecarja-tenton-te-prese-damaret-e-dores-e-te-pije-fostoksine-emri-66816" }