Burri vret të dashurën teksa po bënin seks në timon

Publikuar tek: bota, më 17:28 14-07-2015 Burri vret të dashurën teksa po bënin seks në timon

Një burrë vrau të dashurën e tij, teksa u përplas duke bërë marrëdhënie seksuale në timon, Minesh Parbat, 36 vjeç, është akuzuar për vrasjen e Lisa Watling, 28 vjeç gjatë një udhëtimi pas një natë jashtë.

Gjykata Lewes Crown dëgjoi që ai e humbi kontrollin e BMW Z3 dhe Lisa doli nga makina. Një dëshmitar tha se ata e gjetën atë me pantallona hequra  dhe rripin rreth këmbëve  ndërsa Lisa ishte gjithashtu gjysmë lakuriq. Përplasja ndodhi në Crawley, West Sussex.

Ai mohon vdekjen nga drejtimi i rrezikshëm dhe që ka kryer marrëdhënie seksuale me të në timon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.078278064727783
array(1) { ["section"]=> string(57) "burri-vret-te-dashuren-teksa-po-benin-seks-ne-timon-16175" }