BUSHATI projekton VELIAJN për kryeministër, Top Channel ZHDUK me urgjencë lajmin

Publikuar tek: politike, më 12:04 22-06-2019 BUSHATI projekton VELIAJN për kryeministër, Top Channel ZHDUK me urgjencë lajmin Bushati-Veliaj

Deputeti i PS, ndër të parët që projekton hapur Erion Veliajn si kryeministër.

Është fjala për Ervin Bushatin, i cili ka deklaruar mbrëmë në 'Top Talk' në Top Channel se qytetarët kanë nevojë për një kryepunëtor si Veliaj i cili nesër siç u shpreh ai, do jetë kryeministër.

“Demokracia është që qytetarët të kenë një kryeshërbyes që është kryetari i bashkisë, kryepunëtori dhe nesër kryeministër”, u shpreh Bushati.

Top Channel e bëri lajm një deklaratë të tillë por më pas e zhduku sa hap e mbyll sytë.

Nëse klikon mbi linkun  e Top Channel rezulton se ajo është fshirë, për motive që ende s’i dimë.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Çfarë tha Bushati:

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.014308929443359
array(1) { ["section"]=> string(86) "bushati-projekton-veliajn-per-kryeminister-top-channel-zhduk-me-urgjence-lajmin-169264" }