Bushati s’mban fjalorin para protestuesve, ofendon rëndë Ramën dhe tregon si hyri në Shkodër

Publikuar tek: politike, më 12:42 17-12-2015 Bushati s’mban fjalorin para protestuesve, ofendon rëndë Ramën dhe tregon si hyri në Shkodër Helidon Bushati, deputet i PD

Deputeti i Shkodrës, Helidon Bushati nuk ka rezervuar fjalët mes protestuesve në adresë të kryeministrit Rama ndërsa tha se kryeministrit i ishte dashur të shkonte megjithë gardën e Republikës në Shkodër. “Fshati digjet kurva krihet”, tha Bushati para protestuesve duke folur për Ramën.

“Unë vi nga Shkodra, para dy ditësh Rama u detyrua të shkonte megjithë Gardën e Republikës pasi nuk arrinte të hynte në Shkodër. U mundua më kot të kërkonte falje për dekoratat e xhelalëve, nuk tha asnjë fjalë pse nuk premtoi se do të tërhiqte këto dekorata. Kjo është përqasja që ka Edi Rama ndaj shtresë së të persekutuarëve. Por për pronarët cfarë bëri? Miratoi një ligj me faturën financiare që duhet të paguajnë pronarët e vjetër, i heq të drejtën pronarve për tokën e trashëguar.

Fshati digjet kurva krihet. Kjo është pikërisht situata në të cilën është Edi Rama. 44 jaguarë të blinduar jo vetëm për të por edhe për pastruesit e kryeministrisë. Do të zhirojë sekretaret e tij me xhaguarë “, tha deputeti i djathtë ndërsa kërkoi nga qytetarët të rrëzojnë këtë qeveri.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098919868469238
array(1) { ["section"]=> string(97) "bushati-s-mban-fjalorin-para-protestuesve-ofendon-rende-ramen-dhe-tregon-si-hyri-ne-shkoder-27975" }