Bylykbashi ironizon LSI dhe PDIU: SHPK-ja dhe qypi i turshive duan numërues shtesë

Publikuar tek: politike, më 16:55 12-06-2017 Bylykbashi ironizon LSI dhe PDIU: SHPK-ja dhe qypi i turshive duan numërues shtesë

Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ka ironizuar me kërkesën e Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë për Drejtësi Integrim dhe Unitet, për të pasur një numërues shtesë në KQZ për zgjedhjet e 25 qershorit.

“SHPK dhe qypi i turshive dashkan nga nje numerues ne kundershtim me ligjin. Edhe nje e kane teper, sepse pazari, tepsia dhe kusia duhet e do te marrin fund me Republiken e Re”, shkruan në Facebook deputeti Bylykbashi.

yui67i7i7ill89.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083780288696289
array(1) { ["section"]=> string(87) "bylykbashi-ironizon-lsi-dhe-pdiu-shpk-ja-dhe-qypi-i-turshive-duan-numerues-shtese-82177" }