Bylykbashi pas bashkimit të votave PS-LSI dhe miratimit të buxhetit në Durrës:Turp

Publikuar tek: barometri, më 08:09 24-01-2017 Bylykbashi pas bashkimit të votave PS-LSI dhe miratimit të buxhetit në Durrës:Turp

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17135095596313
array(1) { ["section"]=> string(88) "bylykbashi-pas-bashkimit-te-votave-ps-lsi-dhe-miratimit-te-buxhetit-ne-durres-turp-66453" }