'Ç'a numri e ke këmbën, 47? Ja ke qr fotoshop-it', Bora Zemani ka një përgjigje për fansin e irrituar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:58 06-07-2020 'Ç'a numri e ke këmbën, 47? Ja ke qr fotoshop-it', Bora Zemani ka një përgjigje për fansin e irrituar (FOTO) Bora Zemani

Bora Zemani së fundmi është parë shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Fotot me gërsheta dhe disa veshje fit e bëjnë atë të duket super "cool". Mirëpo jo të gjithë i kanë shijuar fotot e bukura të Borës.

Një ndjekës e ka akuzuar moderatoren se përdor photoshop, pasi këmba e saj duket tepër e madhe, sikur të jetë numri 47.

"Çfarë numri e ke këmbën, 47, me rop shpie ja ke qr fotoshopit", shkruan fansi.

“Kur kamera eshte kend gjere keshtu duken objektet ne cepa. Po te perdorja photoshop do e kisha rregulluar kemben.”- shkruan Bora, duke i hedhur poshtë këto akuza.

komenti.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084629058837891
array(1) { ["section"]=> string(108) "c-a-numri-e-ke-kemben-47-ja-ke-qr-fotoshop-it-bora-zemani-ka-nje-pergjigje-per-fansin-e-irrituar-foto-213050" }