Ç'do të thotë të punosh në Top Channel? Rrëfehet Bieta Sulo: Ja sfida më e madhe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:11 12-07-2019 Ç'do të thotë të punosh në Top Channel? Rrëfehet Bieta Sulo: Ja sfida më e madhe

Moderatorja Bieta Sulo ka zhvilluar sot puntatën e fundit të këtij sezoni të emisionit 'Pasdite në Top Channel'.

Në një postim në Instagram, Bieta ka publikuar një video të shkëputur nga emisioni ku shihet duke hapur një shishe shampanjë.

Moderatorja thotë se sfida e saj ka qenë të kapte shikueshmërinë më të lartë dhe të bëhej emisioni më i shikuar i pasdites.

Gjithashtu Bieta rrëfen se ekipi i saj në Top Channel e ka mbështetur shumë.

'Kjo ishte sfida ime Shikueshmeria e larte e “Ftesë në 5”, emisioni me i ndjekur i pasdites referuar youtube, me thuajse 10 milion vieës. E nderuar, fale jush! Falenderim per ate qe besoi tek mua, per @topchannelalbania pasi te punosh ne kete televizion nuk je kurre vetem, por nje ekip i tere ne mbeshtetje per me te miren. Se bashku me stafin tim me te ngushte, koordinatoren Paola Mere, gazetaret Esmeralda Keta, Roland Spahiu, Denisa Cerma, Adela Hysenllari, Glorjan Janjaj dhe regjisorin Lorenc Kaja, ju falenderojme nga Shihemi ne Shtator!', shkruan Bieta krahas videos.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0085649490356445
array(1) { ["section"]=> string(85) "c-do-te-thote-te-punosh-ne-top-channel-rrefehet-bieta-sulo-ja-sfida-me-e-madhe-172017" }