‘Ç’është kjo ftesë moj, ça janë këto emisione’, Mimoza Ahmeti irritohet me gazetaren se i ndërpreu fjalën për të dhënë reklama (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:43 05-12-2020 ‘Ç’është kjo ftesë moj, ça janë këto emisione’, Mimoza Ahmeti irritohet me gazetaren se i ndërpreu fjalën për të dhënë reklama (VIDEO)

Poetja dhe pedagogia shqiptare Mimoza Ahmeti, është nga ata persona që nuk e shohim shpesh nëpër intervista.

Poetja së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Pasdite e Kuqe” me gazetaren Gerta Gixhari, në RTSH.

Teksa po fliste për librin e saj, gazetarja i ka ndërprerë fjalën pedagoges, pasi ishte koha e reklamave.

Ka qenë pikërisht ky moment që ka irrituar pedagogen, e cila nuk i ka pëlqyer që i ndërprenë fjalën për të dhënë reklama.

 “Po çështe kjo ftesë moj më qafsh, paj zotin, ça janë këto emisione. Më falni aa! Drejt për drejt je?! A më fal të kërkoj ndjesë, por nuk ftohet një personalitet për t’i prerë fjalën se erdhi reklama e erdhi tjetra”, tha ajo

Ndërkaq gazetarja është habitur, por i është përgjigjur edhe qetësisht duke thënë se ajo mund të thotë çfarë të dojë pasi ka mendimin e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Nëse merresh me drogë e vrasje, thonë hallall ta bëftë Zoti’, Ermal Mamaqi reagon për paketën e tij të trajnimit që po ‘zien’ rrjetin
Rovena Stefa rrëfen eksperiencën me fansin e armatosur: O do vish me mua o s’ka… »
Article Logic
Execution time: 0.010587930679321
array(1) { ["section"]=> string(135) "c-eshte-kjo-ftese-moj-ca-jane-keto-emisione-mimoza-ahmeti-irritohet-me-gazetaren-se-i-nderpreu-fjalen-per-te-dhene-reklama-video-230265" }