Ç’i ka ndodhur Ilda Bejlerit? S’e kemi parë ndonjëherë kështu...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:03 15-10-2016 Ç’i ka ndodhur Ilda Bejlerit? S’e kemi parë ndonjëherë kështu...

Kjo është fotoja më e fundit, publikuar nga gazetarja seksi sportive Ilda Bejleri.

Megjithatë duhet thënë se “look-u” i Ildës është jashtë atij të zakonshmit me të cilin jemi mësuar ta shohim. Flokët i rrijnë mjaft çuditshëm, si gjysmë të lagura e të stiluara në mënyrë të pazkontë.

Ilda këtu duket mjaft e egër dhe ka marrë kritika edhe nga ndjekësit por gjithsesi kjo nuk e bën gazetaren e sportit më pak seksi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018745899200439
array(1) { ["section"]=> string(66) "c-i-ka-ndodhur-ilda-bejlerit-s-e-kemi-pare-ndonjehere-keshtu-56254" }