Ç’koordinim! Zonja e parë Odeta Nishani e kombinuar më së miri me zonjën e parë hungareze (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 15:38 05-04-2016 Ç’koordinim! Zonja e parë Odeta Nishani e kombinuar më së miri me zonjën e parë hungareze (FOTO)

Ç’koordinim! Zonja e parë Odeta Nishani e kombinuar më së miri me zonjën e parë hungareze, Anita Herczegh.

Sot presidenti i Hungarisë Janos Ader së bashku me bashkëshorten kanë vizituar presidentin Bujar Nishani në Presidencë.

Por ajo që vihet re në foton zyrtare të dy çifteve është kombinimi i hatashëm i sy zonjave.

Këpucët në të njëjtën lartësi takash, çorapet, gjatësia e fundeve pak sipër gjurit dhe xhaketat.

Kaq informacion të detajuar t’i ketë çuar stafi Zonjës së Parë për Anita Herczegh, apo është rastësi?!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010555028915405
array(1) { ["section"]=> string(99) "c-koordinim-zonja-e-pare-odeta-nishani-e-kombinuar-me-se-miri-me-zonjen-e-pare-hungareze-foto-36893" }