Ç’kujdes për veten moderatori shqiptar! Që në pikë të mëngjesit me maskë në fytyrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:27 30-01-2017 Ç’kujdes për veten moderatori shqiptar! Që në pikë të mëngjesit me maskë në fytyrë

Ndoshta e keni të vështirë ta identifikoni për shkak të maskës që mban në fytyrë por djali në foto është moderatori i njohur shqiptar Bledi Strakosha.

Strakosha njihet ndryshe edhe si njeriu i videove me dron ndërsa dukshëm tregon një kujdes të veçantë për veten e tij. Ndonëse mëngjes, moderatori ka vendosur një maskë algash në fytyrë dhe këtë e ka ndarë edhe me ndjekësit.

“Otello. Është thjesht një maskë algash”, sqaron ai.

1328268766-strakosha_hedh_ne_gjyq_gazeten_tema.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018380880355835
array(1) { ["section"]=> string(87) "c-kujdes-per-veten-moderatori-shqiptar-qe-ne-pike-te-mengjesit-me-maske-ne-fytyre-67094" }