Ç’përkujdesje! Basha kap për krahu Berishën dhe e ndihmon të kalojë rrugën

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:45 15-06-2016 Ç’përkujdesje! Basha kap për krahu Berishën dhe e ndihmon të kalojë rrugën

Kryetari i rinj i demokratëve, Lulzim Basha ka treguar edhe njëherë tjetër përkujdesjen ndaj liderit historik Sali Berishës.

Pas ka përfunduar ceremonia në Ambasadën e Mbertërisë së Bashkuar ku ishin të ftuar, Basha ka shoqëruar Berisha për të makina, ndërsa e mbante atë për krahu gjatë kohës që ecnin së bashku. Ata janë ndalur pranë makinës dhe pasi kanë shkëmbyer disa fjalë me njëri-tjetrin janë larguar.

Ambasada britanike organizoi sot një pritje në nder të 90 vjetorit të lindjes së Mbretëreshës Elizabeth II.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja pesë emrat që ka përdorur Elvis Rroshi, mes tyre Enver, Bashkim...
Momenti kur trajneri De Biasi godet në stol Tramezzanin (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010817050933838
array(1) { ["section"]=> string(79) "c-perkujdesje-basha-kap-per-krahu-berishen-dhe-e-ndihmon-te-kaloje-rrugen-43542" }