Ç’po "kurdis" Majlinda Bregu, kapet "mat" në shoqërinë e ish-ministrit të PS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:23 04-10-2017 Ç’po

Majlinda Bregu, ish-deputetja e Partisë Demokratike nuk dihet se me çfarë po angazhohet momentalisht por dje është parë në shoqërinë e deputetit socialist Bledi Çuçi.

Të dy u panë në zonën e ish-bllokut në këmbë duke biseduar për rreth 20 minuta me njëri-tjetrin siç duket këto foto të siguruara nga newsbomb.al.

Majlinda Bregu shfaqet tërësisht larg kostumit zyrtar që jemi mësuar ta shohim zakonisht. Ajo është veshur me fund sportiv dhe atlete.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011027097702026
array(1) { ["section"]=> string(77) "c-po-kurdis-majlinda-bregu-kapet-mat-ne-shoqerine-e-ish-ministrit-te-ps-94651" }