Ç’po ndodh me Lungomaren e Vlorës, këto janë FOTOT e shkrepura tani

Publikuar tek: aktualitet, më 10:52 29-01-2017 Ç’po ndodh me Lungomaren e Vlorës, këto janë FOTOT e shkrepura tani

Këto janë fotot e shkrepura dhe publikuara nga këshilltari i kryeministrit Rama për Trashëgiminisë Kulturore, Artan Shkreli.

Sipas tij, punimet në Lungomaren e Vlorës po vazhdojnë me ritëm të lartë.

“Punimet e promenadës së bukur përgjatë detit në një fundjavë janari... Punimet për kolektorin e madh të ujrave të bardha kanë marrë ritëm, ndërsa realizimi i tij u hap rrugeë sistemimeve me shtrime e gjelbërim deri te buza e lokaleve dhe pallateve që ballafaqohen me Shëtitoren”, shkruan Shkreli.

 

 lun.jpg

 lun1.jpgpro.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlonjati me Fuoristradë përplas Benz-in dhe Mazdën: Plagosen 2 vajza dhe 1 djalë (DETAJE)
Del në skenë gruaja e “Eskobarit të Ballkanit”: Çfarë ndodhi në shtëpinë time kur të gjithë ishim në gjumë (RRËFIMI) »
Article Logic
Execution time: 0.012951850891113
array(1) { ["section"]=> string(72) "c-po-ndodh-me-lungomaren-e-vlores-keto-jane-fotot-e-shkrepura-tani-67010" }