Ç’po ndodh me makinën dhe timonin e Ramës, kjo foto i tregon të gjitha

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:03 08-06-2017 Ç’po ndodh me makinën dhe timonin e Ramës, kjo foto i tregon  të gjitha

Si gjithmonë njeriu që di më së miri të ilustrojë përmes karikaturave çdo situatë politike është Bujar Kapexhiu.

Karikatura e rradhës e Kapexhiut lidhet me “makinën dhe timonin” drejtimi i të cilave ka çuar në përplasje të forta mes LSI dhe PS.

Kapexhiu e shikon makinën e Ramës pa timon e pa rrota fare.

“Çyryk”, shkruan Kapexhiu.

aaaap.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092358589172363
array(1) { ["section"]=> string(75) "c-po-ndodh-me-makinen-dhe-timonin-e-rames-kjo-foto-i-tregon-te-gjitha-81706" }