Ç'po ndodh me shqiptarin, kreun e ‘Mafies së burgjeve’ në Greqi?

Publikuar tek: rajon, më 16:26 24-04-2019 Ç'po ndodh me shqiptarin, kreun e ‘Mafies së burgjeve’ në Greqi? Lekocaj

Dergohet në spital shqiptari i akuzuar si kreu i “Mafia e Burgjeve”.

Sot i burgosuri Kledian Lekocaj i akuzuar për përfshirje në "Mafia e Burgjeve" pasi ndihej i sëmur dhe u transferua në spitalin e burgut Koridallo.

Në të njëtin spital spital të burgut në Korydallos është shtruar edhe avokati Giorgos Antonopoulos, i cili është akuzuar për përfshirje në të ashtuquajturën "mafia e burgjeve". /Shpëtim Zinxhira

LEXO EDHE: MAFIOZI SHQIPTAR QË JEP URDHRA NGA BURGU, E DASHURA E TIJ AVOKATE I ZGJIDHTE PUNË: NJË GRUA SI TI NUK E LË (PËRGJIMET)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025364875793457
array(1) { ["section"]=> string(67) "c-po-ndodh-me-shqiptarin-kreun-e-mafies-se-burgjeve-ne-greqi-161705" }