Ç’po ndodh tani në autobusin e unazës, policët konfliktohen më qytetarët (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:29 10-04-2017 Ç’po ndodh tani në autobusin e unazës, policët konfliktohen më qytetarët (VIDEO)

Një gjendje kaotike është krijuar në një prej autobusëve të kryeqytetit.

Konkretisht, në autobusin e unazës, ka mësyrë policia duke ushtruar kontroll mbi qytetarët udhëtarë.

Dyshohet se ka ndodhur një vjedhje dhe për këtë arsye policia është duke i kontrolluar të gjithë një nga një por një situatë e tillë ka nervozuar qytetarët të cilët janë shprehur të indinjuar për faktin se i gjithë ky proces i ka vonuar të shkojnë në punët e tyre. Megjithatë policia ka vazhduar kontrollet. Ndiqni videon e siguruar nga newsbomb.al!

 

 


Newsbomb.al- Kontroll-policia by newsbomb-al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I biri u vetëvra me armën e ish-drejtorit Artan Cuku, flet babai i Agim Dakës: Pamjet që kemi dorëzuar në polici
Tentojnë të vjedhin punonjësin e karburantit, qëllojnë me armë 50-vjeçarin brenda “Benz-it” »
Article Logic
Execution time: 0.011729955673218
array(1) { ["section"]=> string(83) "c-po-ndodh-tani-ne-autobusin-e-unazes-policet-konfliktohen-me-qytetaret-video-74707" }