Ç’po ndodh tani në mes të Tiranës, hutohen kalimtarët (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:47 06-03-2017 Ç’po ndodh tani në mes të Tiranës, hutohen kalimtarët (FOTOT)

Qytetarët e Tiranës kanë mbetur të hutuar për disa çaste, teksa mjekë të urgjencës po jepnin ndihmën e parë.

Në foto duket sikur një ngjarje e rëndë i ka ndodhur dikujt, dhe mjekët po përpiqen ta shpëtojnë në një nga rrugët e Tiranës. Në fakt, është bërë thjesht përurimi i qendrës së komandës së urgjencave, për sistemin e njësisë së koordinimit të urgjencave.  

Mjekët kanë ilustruar një rast urgjence, duke përdorur mjetet e urgjencës dhe një manekinë, por e gjithë demonstrimi nuk është humbur nga sytë kureshtarë të kalimtarëve të rastit, të cilët të hutuar nuk e kanë ditur se çfarë po ndodh ekzaktësisht. 

 

urrr.jpg

 

urgj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet i vdekur diplomati gjerman në Tiranë, zyrtarët e ambasadës njoftuan policinë
Panik te fakulteti i ekonomikut, profesori ngel në klasë të gjithë studentët (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010950088500977
array(1) { ["section"]=> string(64) "c-po-ndodh-tani-ne-mes-te-tiranes-hutohen-kalimtaret-fotot-70921" }