Ç’po ndodh tani në Vlorë, pamjet alarmojnë qytetarët (Gazetari filmon gjithçka)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:01 24-03-2017

“Mjegull e çuditshme në Vlorë...”. Kështu shkruan gazetari i Vlorës Enrik Mehmeti ndërsa filmon dhe publikon këto pamje.

Dukshëm një shtëllungë gjigante tymi përhapet me shpejtësi por askush nuk di të thotë se çfarë është.

Disa qytetarë aludojnë se mos është hedhur diçka në det, disa se po digjen goma e disa thonë se janë thjesht re të ulëta.

Ndiqni vetë pamjet dhe thoni mendimin tuaj lidhur me atë çfarë mendoni se po ndodh!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Katastrofa ekologjike me tonelata peshqish të ngordhur në Fierzë, nisin hetimet
I arrestuan dy djemtë, flet këshilltari i djathtë në Bashkinë e Shkodrës »
Article Logic
Execution time: 0.010324954986572
array(1) { ["section"]=> string(82) "c-po-ndodh-tani-ne-vlore-pamjet-alarmojne-qytetaret-gazetari-filmon-gjithcka-73012" }