Ç’ po ndodh te shtëpia e Llallës, ish-Kryeprokurori kapet duke prerë pemët

Publikuar tek: barometri, më 06:50 04-08-2018 Ç’ po ndodh te shtëpia e Llallës, ish-Kryeprokurori kapet duke prerë pemët

Disa ditë më parë Gjykata vendosi të pranojë kërkesën e Prokurorisë për sekuestrimin e pasurive të ish kryeprokurorit Adriatik Llalla.

 

Pas drekës në një nga lokalet modeste të Tiranës, ish-kryeprokurori është fotografuar ekskluzivisht nga newsbomb.al teksa pret disa nga pemët dekorative që ndodhen në oborrin e shtëpisë së tij në afërsi të Qytetit Studenti.

Llalla qëndron në rrugë së bashku me dy persona të tjerë, njëri prej të cilëve është mbi shkallë dhe duket teksa pret pemët që kanë dalë jashtë murit rrethues të banesës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034199953079224
array(1) { ["section"]=> string(79) "c-po-ndodh-te-shtepia-e-llalles-ish-kryeprokurori-kapet-duke-prere-pemet-130093" }