“Ç’u zbukurua ky qytet!”, Isli Islami na prezanton me nënën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:23 19-04-2019 “Ç’u zbukurua ky qytet!”, Isli Islami na prezanton me nënën (FOTO)

Moderatori i Top Channel Isli Islami është një ndër personazhet më të njohur të ekranit, pasi i shoqëron shqiptarët çdo mëngjes.

Përveç kësaj ai është mjaft aktiv në llogarinë në Instagram dhe herë pas here publikon foto apo video nga përditshmëria e tij.

Ndërsa së fundmi ai ka bërë një postim mjaft të veçantë. Moderatori ka postuar një foto ku shfaqet krah nënës së tij dhe vihet re ngjashmëria e madhe mes tyre.

“Ç’u zbukurua ky qytet!”, shkruan Isli krahas fotos ku të dy shfaqen duke qeshur.

ISLII.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070819854736328
array(1) { ["section"]=> string(67) "c-u-zbukurua-ky-qytet-isli-islami-na-prezanton-me-nenen-foto-161005" }