“Ça t’boj kur duhet me rregullu, po për t'prish a si...” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:44 22-06-2016

“Ça t’boj kur duhet me rregullu, po për t'prish a si...” kështu shkruan aktori i humorit Bes Kallaku që në fakt na e ka mbushur mendjen me këtë video që ai s’të falka fare në përdorimin e varesë.

Disa goditje njëra-pas tjetrës dhe ja ku u shemb muri!

Për ata të cilët janë në kërkim të ndonjë punëtori shkatërrimi, Besi, siç mund ta kuptoni, është i duhuri për këtë punë. :)  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.080712080001831
array(1) { ["section"]=> string(62) "ca-t-boj-kur-duhet-me-rregullu-po-per-t-prish-a-si-video-44263" }