Çadra përballë kryeministrisë, aleati i Ramës reagon ashpër: Turp! A ka kryeministër normal ky vend?!

Publikuar tek: aktualitet, më 09:46 08-05-2017 Çadra përballë kryeministrisë, aleati i Ramës reagon ashpër: Turp! A ka kryeministër normal ky vend?!

Aleati i Ramës Spartak Ngjela, ka reaguar ashpër për çadrën e opzitës e cila po qëndron prej 80 ditësh përballë kryeministrisë, duke sulmuar dhe  dhe Ramën që e lejon diçka të tillë.

“Është turp për një shtet që të lejojë një çadër nomadësh në qëndër të kryeqytetit të vet. A ka kryeministër normal ky vend, apo ka vënë si kryeministër një nomad që toleron barbarinë?”, është shprehur ndër të tjera Ngjela.

REAGIMI I PLOTË I SPARTAK NGJELËS:
Është turp për një shtet që të lejojë një çadër nomadësh në qëndër të kryeqytetit të vet.
Nga na vinë këta nomadë?
Nuk ka më sens që shqiptarët të durojnë shkeljen pa fund të marrëzisë Berisha në qëndër të Tiranës.
A ka kryeministër normal ky vend, apo ka vënë si kryeministër një nomad që toleron barbarinë?
Po e bën nga bamirësia këtë lëshim kryeministri ynë bashkë me ministrin e Brendshëm, apo ka frikë nga barbaria antiligj?

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sërish ‘furtunë’ shkarkimesh në Policinë e Shtetit, kush janë shefat që do i zëvendësojnë
Operacion antidrogë me 30 efektivë dhe helikopterë në Vlorë, në pranga 4 zyrtarë »
Article Logic
Execution time: 0.012968063354492
array(1) { ["section"]=> string(102) "cadra-perballe-kryeministrise-aleati-i-rames-reagon-ashper-turp-a-ka-kryeminister-normal-ky-vend-77858" }