Çahet si bostan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:31 11-04-2017 Çahet si bostan

Pranvera ka mbërritur dhe së shpejti vapa do bëhet pjesa më e bezisur e bukurisë së verës. Konsumimi i lëngjeve është formula më e mirë kundra dehidratimit.

Duket se modelja dhe aktorja amerikane Abigail Ratchford e ka sjellë vapën pak më shpejt. Të nxehtin ka menduar ta sfidoj me bostan përkrah. Këtë detaj nuk nguron ta tregoj dhe në foto.

e45t456456456ww.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033066034317017
array(1) { ["section"]=> string(21) "cahet-si-bostan-74865" }