Caka dhe Kosta, dy deputetët: LSI të dalë e vetme në zgjedhje

Publikuar tek: barometri, më 07:13 14-01-2017 Caka dhe Kosta, dy deputetët: LSI të dalë e vetme në zgjedhje

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037374019622803
array(1) { ["section"]=> string(65) "caka-dhe-kosta-dy-deputetet-lsi-te-dale-e-vetme-ne-zgjedhje-65472" }