Caktohet data zyrtare e prezantimit të iPhone 7

Publikuar tek: bota, më 17:54 29-08-2016 Caktohet data zyrtare e prezantimit të iPhone 7

Tashmë është zyrtare: Smartfoni i ri nga Apple,  iPhone 7 do të prezantohet në datën 7 të muajit shtator, vetëm 9 ditë nga sot.

“Shihemi në datën 7”,shkruan Apple në një poster të madh duke njoftuar prezantimin e iPhone 7 në Auditoriumin Bill Graham në San Francisco.

Së bashku me perzantimin e modelit më të fundit të iPhone, Apple pritet të prezantojë edhe risitë e Apple Watch si dhe risitë e sistemit të operimit iOS 10.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avioni luftarak zviceran zhduket në Alpe
Turqia e shqetësuar për të ardhmen e Bashkimit Europian »
Article Logic
Execution time: 0.010843992233276
array(1) { ["section"]=> string(53) "caktohet-data-zyrtare-e-prezantimit-te-iphone-7-51212" }