Cameron Diaz ndryshon "look", nga bjonde në brune (tendenca më e re)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:44 11-03-2015 Cameron Diaz ndryshon

Cameron Diaz ka ndryshuar look duke bërë kalimin nga bjonde në brune, tashmë  ​​një tendencë në Hollywood. Diaz në një darkë romantike me burrin e saj Benji Madden, Cameron zgjodhi një ngjyrë të relativisht të zezë të flokëve dhe i kapi bisht

. Ajo duket e lumtur me  look-un e saj të ri të ri dhe aktorja nuk u mërzit  nga presioni i paparacëve  që e rrethojnë çiftin prej disa javësh, në kërkim të shenjave të para të një shtatzënie sipas thashethemeve të konfirmuara nga palët e interesuara. Benji, i fortë, mbrojtës, i vendosur, shoqëroi  Cameron në makinën e tij. Diva vetëm buzëqesh me gjakftohtësi  për gazetarët.

 "Seksi është diçka e shëndetshme që ne duhet të bëjmë për arsye shumë të ndryshme", ka thënë ajo më herët në lidhje me marrëdhënien e saj me Benji për Cosmopolitan.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02786111831665
array(1) { ["section"]=> string(68) "cameron-diaz-ndryshon-look-nga-bjonde-ne-brune-tendenca-me-e-re-5536" }