Cana njofton largimin nga futbolli? “Do vendos pas Europianit”

Publikuar tek: sport, më 23:18 12-11-2015 Cana njofton largimin nga futbolli? “Do vendos pas Europianit”

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana ka deklaruar se për të ardhmen e tij do të vendos pas Kampionatit Europian, ku Shqipëria do të marrë pjesë për herë të parë.

Gjatë konferencës për shtyp të mbajtur në Prishtinë, Cana indirekt ka pranuar se është pranë largimit nga futbolli.

“Pas kampionatit europian do të ulem me familjen dhe trajnerin De Biasi për të biseduar rreth të ardhmes time” është shprehur lojtari 32 vjeçar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031929016113281
array(1) { ["section"]=> string(65) "cana-njofton-largimin-nga-futbolli-do-vendos-pas-europianit-25295" }