Canën e “mbysin” fansat, ish-kapiteni idhulli shqiptar në Itali (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 12:49 24-03-2017 Canën e “mbysin” fansat, ish-kapiteni idhulli shqiptar në Itali (FOTOT)

Në përfundim të ceremonisë arbëreshe për kuqezinjtë në Palermo, Lorik Cana ka përjetuar një atmosferë të jashtëzakonshme.

Fotografi, autografe për të dhënë dhe shumë momente fantastike për ish kapitenin që edhe pse ka hequr dorë nga futbolli i luajtur vijon të ruaj të njëjtin popullaritet si më parë. Në Palermo, Loriku ka mbetur idhulli për t’u prekur nga afër…

 

cana-ok.jpg

cxana-2okkk.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022787094116211
array(1) { ["section"]=> string(72) "canen-e-mbysin-fansat-ish-kapiteni-idhulli-shqiptar-ne-itali-fotot-72994" }