Çani dhe Rakipi flasin me 'kode' në studion e Eni Vasilit, moderatorja i tërheq vëmendjen

Publikuar tek: barometri, më 08:44 11-01-2017 Çani dhe Rakipi flasin me 'kode' në studion e Eni Vasilit, moderatorja i tërheq vëmendjen

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035380840301514
array(1) { ["section"]=> string(92) "cani-dhe-rakipi-flasin-me-kode-ne-studion-e-eni-vasilit-moderatorja-i-terheq-vemendjen-65187" }