Çani fton në “Zonë e Lirë” këngëtarin e njohur botërisht, ja kush është

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:37 10-03-2017 Çani fton në “Zonë e Lirë” këngëtarin e njohur botërisht, ja kush është

I ftuari i parë në emisionin “Zonë e Lirë” mbrëmjen e sotme në Telvizionin Klan është këngëtari i njohur ndërkombtarisht Faydee.

Disa nga këngët e tij shumë të pëlqyera nga publiku dhe të njohur në gjithë botën janë: “Laugh ‘till you cry”, “Can’t let go”, Habibi, etj.

 30-vjeçari është intervistuar nga moderatori Arjan Çani, i cili e ka vlersuar që në nisje të emisionit këtë intervistë, duke thumbuar ata që kanë kritika mbi emisionin. “Duke parë kush vjen sot në emisionin Ledio, ja vlen e gjithë kjo aventurë”, është shprehur Çani.

yukmujj.jpg

Ja disa nga hitet ndërkombtare te tij:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23734998703003
array(1) { ["section"]=> string(74) "cani-fton-ne-zone-e-lire-kengetarin-e-njohur-boterisht-ja-kush-eshte-71497" }