Çani kritika shqiptarëve: Popull ha mish dhe shikon futboll, se nga i gjejnë paratë

Publikuar tek: barometri, më 07:52 12-04-2017 Çani kritika shqiptarëve: Popull ha mish dhe shikon futboll, se nga i gjejnë paratë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010427951812744
array(1) { ["section"]=> string(90) "cani-kritika-shqiptareve-popull-qe-ha-mish-dhe-shikon-futboll-se-nga-i-gjejne-parate-74891" }