Çani thumbon Kumbaron: Ti përkthyese ke qenë...(Batuta)

Publikuar tek: politike, më 23:52 14-02-2018 Çani thumbon Kumbaron: Ti përkthyese ke qenë...(Batuta)

Gjatë debatit për godinën re të Teatrit Kombëtar, gazetari Arjan Çani ka ironizuar ministren Mirela Kumbaro, teksa kjo e fundit është munduar të shpjegojë atë çka tha moderatori i Zonë e Lirë në ermisionin “Opinion”.

Ja batuta e Çanit:

Çani: Nëse qeveria vendos që t’ja japë një biznesmeni për të bërë kulla dhe vendos që me lekët e biznesmenit të bëhet një teatër dinjitoz. Atëherë bravo i qoftë.

Kumbaro: Çani po thotë këtë që ekzoston frika.. Çani po thotë që...

Çani: Mirela ti përkthyese ke qenë kështu qe përkthen edhe shqip-shqip

LEXO EDHETEATËR BRENDA KULLËS? KUMBARO: GODINË E VEÇANTË ME TEATËR. VASILI: KULLA DO BËHET TE PARKINGU

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010255098342896
array(1) { ["section"]=> string(57) "cani-thumbon-kumbaron-ti-perkthyese-ke-qene-batuta-110280" }