Çanta, syze dhe portofola false, bllokohet kontenieri me mallra në Durrës, shiteshin si firmato

Publikuar tek: aktualitet, më 14:29 02-04-2019 Çanta, syze dhe portofola false, bllokohet kontenieri me mallra në Durrës, shiteshin si firmato

Një kontenier me mallra të falsifikuar është bllokuar në portin e Durrësit.

Dyshohet se mallrat vinin nga Kina dhe bëhet fjalë për syze të markave të ndryshme, çanta dhe portofola.

Mallrat janë të firmave të mëdha botërore dhe do të hynin në tregun tonë si mallra origjinale.

Ndërkohë policia nuk jep asnjë informacion në lidhje me autorët. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizje në trupin diplomatik, zbardhet LISTA me EMRAT
Megaoperacion antidrogë në Kurbin, arrestohen 5 persona, 2 në kërkim »
Article Logic
Execution time: 0.011314153671265
array(1) { ["section"]=> string(99) "canta-syze-dhe-portofola-false-bllokohet-kontenieri-me-mallra-ne-durres-shiteshin-si-firmato-158897" }