Capital T dhe Dhurata Dora xhirojnë klipin e tyre në vendin më të bukur në Tiranë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:56 17-06-2016

Këngëtarët Capital T dhe Dhurata Dora kanë publikuar sot klipin e tyre më të ri të titulluar “Bongo”.

Reperi i njohur kosovar, Trim Ademi i njohur me nofkën Capital T dhe Dhurata Dora kanë zgjedhur një vend jo shumë larg Tiranës për të xhiruar klipin e tyre dhe bëhet fjalë pikërisht Qafë Priskën, një gurore e braktisur në Dajt.

Nëse nuk e njeh këtë vend të krijohet përshtypja se ky klip nuk është xhiruar në Shqipëri.

Ky është bashkëpunimi i parë mes Kapital T dhe Dhurata Dorës dhe pritet të jetë hiti i kësaj vere.

qafe_priske1.jpg

qafre_priske.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028111934661865
array(1) { ["section"]=> string(87) "capital-t-dhe-dhurata-dora-xhirojne-klipin-e-tyre-ne-vendin-me-te-bukur-ne-tirane-43833" }